LS YAZILIM

MİSYONUMUZ

Hedeflerimiz doğrultusunda birden fazla sektöre farklı çözümler sunuyoruz. Mobil, web, masaüstü ve sunucu tabanlı platformlarda farklı dillerde yazılım geliştirerek gelişimimizi sürdürüyoruz. Bu başarıya, daha önce yanımızda eğitim gören ve şimdi sektörel çözümlerimizde destek olan takım arkadaşlarımız sayesinde ulaşıyoruz. Yoğunluğumuz elektronik ticaret sektöründe olmakla birlikte, özelleştirilmiş cihazlar geliştirerek yazılımcılığı sınırların ötesine taşıyoruz. “Hayalleri, Sanallaştıran Fikirler” sloganımızla 2020’den bu yana faaliyet gösteriyoruz ve hedefimize tam gaz ilerlemeye devam ediyoruz.

VİZYONUMUZ

LS YAZILIM olarak, bilişim sektöründe hayallerini kolaylıkla gerçekleştirebilen, ticari, toplumsal ya da kişisel birçok ihtiyaca özgün çözümler sunan bir firma olarak öne çıkıyoruz. Bizim için, başarımızın sırrı takım çalışması ve sektörel bilgi birikimimizi yeni nesillere aktarmakta yatıyor. Vizyonumuz, bilginin paylaşılabilirliğini arttırarak, daha erişilebilir bir bilgi çağı yaratmak.

Bilişim sektöründe geniş bir yelpazede hizmetler sunarak müşterilerimize özelleştirilmiş iş planları oluşturuyor ve bu planlar doğrultusunda kısa sürede teslimatlar gerçekleştiriyoruz. Bu süreklilik, müşterilerimize uzun yıllar boyunca kaliteli hizmet sunmamızı sağlıyor.

Ayrıca, kendi personellerimizi yetiştirerek sektördeki yenilikleri takip etmelerini ve müşterilerimize en son teknolojileri sunmalarını sağlıyoruz. Bu sayede, personellerimiz hem kendilerini geliştiriyor hem de müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha etkin ve hızlı bir şekilde cevap verebiliyorlar.

Müşterilerimizin bilişim alanındaki ihtiyaçlarına yönelik sunduğumuz eğitimler de sektörel bilgi ve tecrübemizi paylaşarak müşterilerimizin iş süreçlerini geliştirmelerine ve verimliliklerini artırmalarına yardımcı oluyor.

Böylece, müşterilerimizle sürdürülebilir bir işbirliği kuruyoruz ve onların başarısına katkıda bulunuyoruz.

EKİBİMİZ

Lütfi SAY

Kurucu , Yazılım Geliştirci

Samet SAY

Yazılım Geliştirici

Abdullah KARACA

Satış ve Pazarlama Uzmanı